کتاب دانش و هنر

جهان اندیشه

اثر محسن هشترودی

135,000 ریال

کتاب دانش و هنر تألیف آقای هشترودی است. وی در طول عمر علمی خود، همیشه با نگرشی نوگرایانه به فلسفه و هنر، تحولان علمی در جهان را مورد توجه داشته و تأثیرات آن را بر فلسفه و هنر مورد بررسی قرار داده است.

توضیحات

کتاب دانش و هنر

کتاب دانش و هنر به هر حال به یک بار ورق زدن و بررسی می ارزد. کتاب دانش و هنر تألیف آقای هشترودی است. وی در طول عمر علمی خود، همیشه با نگرشی نوگرایانه به فلسفه و هنر، تحولان علمی در جهان را مورد توجه داشته و تأثیرات آن را بر فلسفه و هنر مورد بررسی قرار داده است. این مجموعه ترکیبی از مقالات علمی و هنری وی است که به این تأثیرات پرداخته و به این سبب که از خودبیگانگی و تنهایی انسان یکی از پدیده‌های عصر این تحولات شمرده می‌شود؛ هنرمند را وجودی در اسارت این تحولات و شخصیتی سرسام زده می‌یابد که به پای گناه ناکرده خود می‌سوزد.

مؤلف کتاب دانش و هنر

پروفسور محسن هشترودی فرزند شیخ اسماعیل مجتهد هشترودی از مشاوران شیخ محمد خیابانی، یکی از فعالان انقلاب مشروطه بود ، در دی ماه ۱۲۸۶ شمسی در هشترود آذربایجان متولد شد. دوره دبستان خود را در مدرسه‌های سیروس و اقدسیه تبریز به پایان برد. دوره دبیرستان را در تهران، مدرسه دارالفنون سپری کرد و چندسالی به تحصیل پزشکی گذراند تا در سال ۱۳۰۴ به عنوان دانشجوی بورسیه دولتی در رشته ریاضیات به کشور فرانسه اعزام شد.

اطلاعات بیشتر

وزن 0.220 kg
عنوان فرعی

جهان اندیشه

نویسنده/نویسندگان

ناشر

شابک دوره

978-964-8727-96-8

سال نشر

نوع صحافی

قطع کتاب

رقعی

نوبت چاپ

چاپ اول

شمارگان

1000

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب دانش و هنر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *